Ja performanca e Soni Malajt që ndezi Libanin (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:54 30-09-2015

Soni Malaj ka qenë e pranishme më shumë se një muaj më parë në shtetin e Libanit, ku ka performuar në një event të televizionit MTV atje.

Fillimisht, këngëtarja shqiptare është prezantuar përpara publikut me një këngë në gjuhën angleze duke ndezur skenën.

Me këngën “Tulipani i bardhë”, e kënduar së bashku me libanezin Saad Ramadan, performanca e Sonit ishte e mrekullueshme dhe tepër provokuese.

Video është publikuar vetëm pak ditë më parë nga MTV i Libanit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Babë e bir së shpejti me duetin e parë, zbulohet titulli i këngës
Sinan Hoxha “kthehet” në sheik »
Article Logic
Execution time: 0.010498046875
array(1) { ["section"]=> string(57) "ja-performanca-e-soni-malajt-qe-ndezi-libanin-video-22042" }