Ja pse Kendall Jenner nuk pranoi që motrat e saj të ishin të pranishme në sfilatën “Victoria's Secret”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:49 12-11-2015

Kendall Jenner ishte modelja që padyshim “e vodhi” të gjithë shfaqjen e “Victoria's Secret”, pasi mediat sot flasin vetëm për të.

Por të shumtë ishin ata që pyetën përse asnjë nga motrat e saj, Karadashian apo Jenner nuk ishin të pranishme në shfaqjen më të rëndësishme të modës.

20 vjeçarja ka pranuar se ka qenë një kërkesë e saj që motrat të mos ishin në sallë për shkak të presionit të madh që ndjente. “Unë u thash që prania e mamasë dhe babait janë të majftueshme, nuk mund të përballoja më shumë presion”, është shprehur Kendall. 

12226950_980530162007478_7574242328506549665_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.059412002563477
array(1) { ["section"]=> string(106) "ja-pse-kendall-jenner-nuk-pranoi-qe-motrat-e-saj-te-ishin-te-pranishme-ne-sfilaten-victoria-s-secret-25211" }