Ja pse nuk performoi Era Istrefi në hapjen e Kupës së Botës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:03 14-06-2018 Ja pse nuk performoi Era Istrefi në hapjen e Kupës së Botës

Lajmi se Era Istrefi do të këndonte në natën e parë të hapjes së Kampionatit Botëror të Fifa 2018 mori dhenë dhe performanca e saj mezi pritej nga të gjithë shqiptarët.

Ditën e sotme fillon zyrtarisht Botërori dhe nëse po prisnit që të shikonit performancën e Erës me Nicky Jam e Will Smith, do të zhgënjeheni.

Mamaja e këngëtares shqiptare, Syzana Tahirsylaj, në një prononcim për “Lajme.net” ka rrëfyer se Era nuk do të jetë e pranishme sot për të kënduar. Ajo ka thënë se Era do të performojë live në Rusi në mbylljen e Kampionatit dhe jo në hapjen e tij.

“Era ka me qene ne finalen e Kampionatit, ka me performu ‘live’”, ka thënë ajo. Vet Era nëpërmjet disa postime në Instastory ka treguar se është në Xhamajkë dhe do të xhirojë nesër klipin për këngën e saj “Prisoner”.

Ndërkaq, në ndeshjen hapëse të ditës së sotme, ku luan Rusia kundër Arabisë Saudite, ka performuar këngëtari Robbie Williams.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 9-muajshe shtatzënë, Xhensila Myrtezaj nis pushimet (FOTO)
Jo vetëm shqiptarët, çifti i njohur shkëmbejnë FJALËKALIMIN e Instagramit »
Article Logic
Execution time: 0.017508029937744
array(1) { ["section"]=> string(66) "ja-pse-nuk-performoi-era-istrefi-ne-hapjen-e-kupes-se-botes-124383" }