Ja sa e paguan Kim Kardashian grimierin e famshëm Mario

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:03 22-05-2016 Ja sa e paguan Kim Kardashian grimierin e famshëm Mario

Grimieri shqiptar nga Mali i Zi, Mario Dedivanovic, paguhet plot 1,677 dollarë për një rutinë makijazhi për modelen e famshme Kim Kardashian, sipas revistës Cosmopolitan.

Por grimieri shqiptar, i preferuari i Kim Kardashian, tashmë ka një famë të madhe dhe reputacion në profesionin e tij. Përveç modeles me origjinë armene ai grimon edhe modele të tjera. Mario ka një profil në Instargam me plot 2.4 milion ndjekës.

landscape-1439400768-screen-shot-2015-08-12-at-13035-pm.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022759914398193
array(1) { ["section"]=> string(61) "ja-sa-e-paguan-kim-kardashian-grimierin-e-famshem-mario-41189" }