Ja sa ka ndryshuar Dhurata Dora ndër vite…(Foto)

Publikuar tek: slide-lart, më 20:08 01-03-2016 Ja sa ka ndryshuar Dhurata Dora ndër vite…(Foto)

Këngëtarja kosovare Dhurata Dora e njohur për muzikën Hip-Hop dhe RNB është një ndër artistet që arriti të depërtoj shpejt me këngët e saj të cilat janë bërë hite në muzikën shqiptare.

Pas ndërhyrjeve në buzë, hundë ,mollza ajo ka ndryshuar edhe ngjyrën e lëkurës, këto ndryshime e kanë transformuar këngëtaren dhe kjo duket qartë nëse krahasojmë atë ndër vite, shohim se ajo ka ndryshuar shumë.

12781940_1745035229064213_450989225_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018481969833374
array(1) { ["section"]=> string(52) "ja-sa-ka-ndryshuar-dhurata-dora-nder-vite-foto-33953" }