Ja se si e çan treni dëborën në Kanada (Video)

Publikuar tek: bota, më 16:39 06-02-2015 Ja se si e çan treni dëborën në Kanada (Video)

Një video në “Youtube’ tregon momentin kur treni çan me shpejtësi dëborën që ka zënë vend në të dyja krahët e shinavë.

Treni është filmuar gjatë kalimit përmes dëborës pa shfaqur asnjë problem sikur rruga të ishte krejtësisht e pastër.

Dimri i vitit 2015 ka qenë i ashpër në verilindje të Shteteve të Bashkuara dhe pjesën juglindore të Kanadasë.

Video:

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026616096496582
array(1) { ["section"]=> string(49) "ja-se-si-e-can-treni-deboren-ne-kanada-video-2557" }