Ja si çlodhet Rama në fushatë (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:59 01-06-2015 Ja si çlodhet Rama në fushatë (Foto)

Një foto e shkrepur gjatë një takimi elektoral tregon kryeministrin e Edi Rama, i cili është prehur në  krahët e një gjysheje. Ajo i është afruar dhe i ka dhënë një përqafim  dhe po aq emocional është edhe dora e Ramës mbi kokën e të moshuarës, ku për një moment kryeministri ka mbyllur edhe sytë.

Ndërsa dy shoqëruesit janë ulur në krah të tij dhe nuk e di se pse shohin me kaq habi?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10363793373108
array(1) { ["section"]=> string(40) "ja-si-clodhet-rama-ne-fushate-foto-12382" }