Ja si dukej çifti presidencial në ditën e tyre të dasmës

Publikuar tek: politike, më 10:53 27-04-2016 Ja si dukej çifti presidencial në ditën e tyre të dasmës

Çifti aktual presidencial janë martuar në kohën kur askush nuk i njihte, në kohën kur ishin thjeshtë dy të rinj.

Presidenti Bujar Nishani dhe Zonja e Parë Odeta Nishani janë martuar në vitin 1994.

Odeta u martua një vit pas diplomimit në Universitetin Politeknik të Tiranës ndërsa Bujar Nishani ishte diplomuar në Akademinë Ushtarake “Skandërbej” 6 vite më parë.  

Ata janë të martuar prej 22 vitesh dhe martesa e tyre është kurorëzuar me dy fëmijë, djali Ersi dhe vajza Fiona.

nishani_dhender.png

 

nishani.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ministrja Milena Harito me shtëpi 900 mijë euro në Francë, ja pasuria dhe pronat e saj
Mehmeti ngre peshë Kuvendin. Mes lotësh thotë fjalët që s'priteshin: Jam duke vuajtur një traumë nga një goditje jo e vogël! Kjo është dalja ime e parë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.053956031799316
array(1) { ["section"]=> string(62) "ja-si-dukej-cifti-presidencial-ne-diten-e-tyre-te-dasmes-38822" }