Ja si duket Samanta Karavella pa grim

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:22 29-07-2016 Ja si duket Samanta Karavella pa grim

Këngëtarja Samanta Karavella pas suksesit të projektit '' Na e dina'', ka nevojë të pushojë.

Ajo ka publikuar një foto në SnapChat ku shfaqet pa grim dhe shkruan: “Kam nevojë për pushim”

Por edhe pse pa grim Samanta guket mjaft mirë.

samanta.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020012140274048
array(1) { ["section"]=> string(43) "ja-si-duket-samanta-karavella-pa-grim-48072" }