Ja si duket sot ikona e bukurisë Lindita Theodhori

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:20 08-07-2016 Ja si duket sot ikona e bukurisë Lindita Theodhori

Një nga ikonat e bukurisë së kohës, këngëtarja Lindita Theodhori vazhdon të mbetet po aq e bukur sa më parë.

Kjo është fotoja më e fundit e artistes që ka pozuar krah gazetarit Ervin Kurti.

Format e Theodhorit nuk duken kurrsesi si ato të një nëne të dy fëmijëve 36  dhe 30 vjeç. Ja, shikoni foton!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027252197265625
array(1) { ["section"]=> string(56) "ja-si-duket-sot-ikona-e-bukurise-lindita-theodhori-45935" }