Ja si duket vajza 20-vjeçare e Eminem (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:34 26-10-2016 Ja si duket vajza 20-vjeçare e Eminem (Foto)

Këngëtari Eminem ka bërë bujë në mbarë botën për këngët e tij. 

 

Reperi shpeshherë në tekstet e tij fliste për familjen, për mamanë, gruan Kim dhe vajzën Hailie.

Prej kohësh nuk është folur për vajzën e tij, por tashmë ajo është shndërruar në një zonjushë tepër të bukur.
Hailie është 20 vjeçe, e diplomuar në gjimnaz si një nga studentet më të mira dhe mori një çmim ekselence akademike.

Ajo sot ndjek studimet në universitetin e Michigan në degën e psikologjisë.

 1426630849_hailiee-mathers-zoom.jpg

vajza_e_eminem.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014647006988525
array(1) { ["section"]=> string(48) "ja-si-duket-vajza-20-vjecare-e-eminem-foto-57468" }