Ja si duket vila e Edi Ramës në “Google Street View” dhe pamja që ka përballë (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:42 10-11-2016 Ja si duket vila e Edi Ramës në “Google Street View” dhe pamja që ka përballë (Foto)

Vila e kryeministrit Edi Rama në Surrel të Tiranës ka ngjallur diskutime të shumta për nga mënyra e veçantë se si është ndërtuar por edhe akuza politike për koston e lartë.

Vila ndodhet në periferi të Tiranës, në një zonë jo shumë të populluar, me gjelbërim dhe ullishte, ndërsa pëpara saj ka një tokë të madhe të rrethuar si dhe pamje spektakolare, raporton Newsbomb.al.

shpiaramres3rf.jpg

Por me futjen e shërbimit “Google Street View” as vila e kryeministrit nuk ka shpëtuar dot pa u fotografuar.  Megjithëse pamja është nga rruga sipër ndërtesës, aty dallohen kullat në formë hojesh të vilës dhe pamja me Tiranën në horizont, raporton Newsbomb.al.

Scree23r3fgggggnshot_1.jpg

Makina e Google që ka kryer fotografimet duket ta ketë patur të pamundur për t’u afruar më shumë, ndoshta për arsye sigurie, megjithëse rruga vazhdon edhe më tej. /Newsbomb.al

Scresd32dfggggggnshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020716905593872
array(1) { ["section"]=> string(86) "ja-si-duket-vila-e-edi-rames-ne-google-street-view-dhe-pamja-qe-ka-perballe-foto-59120" }