Ja si e pret ardhjen e Vitit të Ri moderatorja e njohur shqiptare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:17 31-12-2016 Ja si e pret ardhjen e Vitit të Ri moderatorja e njohur shqiptare

Moderatorja shumë e njohur por dhe e dashur për publikun shqiptar e veshur e të kuqe dhe pranë pemës është në pritje të ardhjes së Vitit të Ri.

Rudina Magjistari ngjan shumë elegante dhe e buzëqeshur.  “Duke pritur 2017-tën”,-shkruan moderatorja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024779081344604
array(1) { ["section"]=> string(71) "ja-si-e-pret-ardhjen-e-vitit-te-ri-moderatorja-e-njohur-shqiptare-64336" }