Ja si festoi stafi i ‘Dance with me’ pas finales, Vera Grabocka kërcën mbi tavolina

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:51 23-12-2015 Ja si festoi stafi i ‘Dance with me’ pas finales, Vera Grabocka kërcën mbi tavolina

Pas mbylljes me sukses të spektaklit ‘Dance with me’ stafi dhe konkurrentët nuk e kanë mbyllur festën në skenë, por janë argëtuar në club-et e Tiranës.

Ja tek i shohim të gjithë në këto foto teksa vallëzojnë së bashku dhe si rrallëherë edhe producentja dhe regjisorja e mirënjohur, Vera Grabocka ka kërcyer me kastin e saj mbi tavolina.

Spektakli “Dance with me” këtë vit ka arritur një nivel të lartë audience, ndërsa shkrimet në media kanë qenë të shumta.

338.jpg

702751_10207708633331803_667302079_n.jpg

702843_10207708633291802_424279133_n.jpg

12421475_10207708632931793_1057170603_n.jpg

12431293_10207708632771789_991758721_n.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Xhensila nuk e harron Fatjonin, bën emrin e tij tatuazh?
Kush është ky fëmijë i vogël dhe a ka ndryshuar sot që është bërë një këngëtar i njohur? »
Article Logic
Execution time: 0.0041511058807373
array(1) { ["section"]=> string(86) "ja-si-festoi-stafi-i-dance-with-me-pas-finales-vera-grabocka-kercen-mbi-tavolina-28379" }