Ja si hidhet në krahët e të dashurit të saj ish banorja e "Big Brother" (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:00 17-02-2017 Ja si hidhet në krahët e të dashurit të saj ish banorja e

Klea Zhuli ish banore e “Big Brother Albania” duket teksa po shijon ditët me të dashurin e saj Kristi Becka.

Tea ka shpërndarë një video në Instagram ku  hidhet në krahët e të dashurit të saj, ish-banor i "Big Brother". Çifti ndodhet në breg të detit, në një ambient shumë të këndshëm dhe duken më të dashuruar se kurrë.

 Shiko VIDEON: TEA DHE I DASHURI

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02184009552002
array(1) { ["section"]=> string(81) "ja-si-hidhet-ne-krahet-e-te-dashurit-te-saj-ish-banorja-e-big-brother-video-69059" }