Ja si ka ndryshuar vajza e Eminem (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:53 18-03-2015 Ja si ka ndryshuar vajza e Eminem (Foto) Vajza e Eminem, tashmë 19 vjeç

Dikur ajo ishte një vajzë e vogël, protagoniste në klipin e reperit të njohur Eminen, kurse sot është një zonjushë e bukur e rrjeteve sociale.

Hailie Jade Scott, tashmë është 19 vjeç dhe vetë reperi ka postuar disa foto ku me shumë nostalgji kujtoi kohën kur e bija ishte e vogël.

“10 vite më parë”, shkroi ai. Shumë prej komentuesve kanë shkruar se Scott dukej e mrekullueshme dhe se i ngjante Kimit, të ëmës.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020277976989746
array(1) { ["section"]=> string(43) "ja-si-ka-ndryshuar-vajza-e-eminem-foto-6276" }