Ja si tallen Armina dhe Shkëlzen Berisha me betimin në “Komisionin e CEZ” (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:53 05-02-2017 Ja si tallen Armina dhe Shkëlzen Berisha me betimin në “Komisionin e CEZ” (Video)

Megjithëse djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha u paraqit në komisionin hetimor të aferës korruptive miliona dollarëshe “CEZ”, dëshmia e tij nuk u morr për shkak se ai nuk pranoi të kryente betimin dhe të tregonte gjeneralitetet.

Por çifti Berisha-Mevlani e kanë marrë me humor këtë situatë duke realizuar edhe një video tallëse. Armina i kërkon Shkëlzenit të betohet ndërsa ai i thotë “vetëm nëse del nga makina”. “Vetëm me t’ikme, po ti sikur the do ta bëje”, thotë Armina Mevlani në videon e postuar në rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022502183914185
array(1) { ["section"]=> string(83) "ja-si-tallen-armina-dhe-shkelzen-berisha-me-betimin-ne-komisionin-e-cez-video-67804" }