Ja super motobarka e Mercedes-AMG, 1.2 milionë dollarë (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:53 02-03-2015 Ja super motobarka e Mercedes-AMG, 1.2 milionë dollarë (Foto)

“Cigarette Racin” pretendon se motobarka e Mercedes me motor V8 Mercury Racing, është prodhimi me dy motorë më i fuqishëm në treg. Me motorin prej 3100 kuaj fuqi ajo mund të arrijë një shpejtësi prej 217 kilometra në orë.

Vlera e saj është 1.2 milionë dollarë dhe është dizenjuar në mënyrë që të kombinohet me super makinën e Mercedes GT-S. 

Foto:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019269943237305
array(1) { ["section"]=> string(63) "ja-super-motobarka-e-mercedes-amg-1-2-milione-dollare-foto-4799" }