Jaime King shtatëzënë, pozon me të brendshme: Kjo jam unë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:22 18-03-2015 Jaime King shtatëzënë, pozon me të brendshme: Kjo jam unë

Aktorja amerikane Jaime King tregoi shtatëzaninë e saj duke veshur një palë të brendshme, të zeza.

Ajo po pret fëmijën e dytë me burrin e saj Kyle Newman dhe artistja duket se dha një mesazh të fortë rreth të pranuarit të trupit pavarësisht ndryshimeve që ai pëson gjatë shtatëzanisë.

“Trupi im, fëmija im mirëpresin komente. Kjo jam unë dhe e dua veten me gjithë shatëzaninë time”, tha King.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027115106582642
array(1) { ["section"]=> string(60) "jaime-king-shtatezene-pozon-me-te-brendshme-kjo-jam-une-6253" }