'Jam në rrezik, po ju shkruaj nga koka ime' e dashura poston pa leje, çfarë ndodhi me llogarinë e Izet Haxhisë

Publikuar tek: barometri, më 07:40 26-08-2018 'Jam në rrezik, po ju shkruaj nga koka ime' e dashura poston pa leje, çfarë ndodhi me llogarinë e Izet Haxhisë

 E dashura e Izet Haxhisë, ka postuar nga Facebook-u i tij një postim për të cilin thotë se e ka bërë pa lejen e Izetit.

 

Erjona ka sulmuar të gjithë ata që e kanë kërcënuar ditët e fundit, duke shtuar se Izeti është tërhequr nga betaje tij, por ajo nuk do ta lejojë të bëjë kompromis me ta.

Por vetëm 3 orë pas postimit të Erjonës, llogaria në facebook e Izet Haxhisë është mbyllur dhe nuk dihet arsyeja.

Llogaria e Haxhisë pas ekstradimit në Shqipëri menaxhohej nga e dashura e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.09971809387207
array(1) { ["section"]=> string(113) "jam-ne-rrezik-po-ju-shkruaj-nga-koka-ime-e-dashura-poston-pa-leje-cfare-ndodhi-me-llogarine-e-izet-haxhise-132187" }