Jamarbër Malltezi: Ju prezantojmë si familje, librin më të ri të Gitës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:57 01-03-2015 Jamarbër Malltezi: Ju prezantojmë si familje, librin më të ri të Gitës Ne ceremonine e promovimit te librit te Argita Berishes

Jamarbër Malltezi ka shfrytëzuar rastin të bëjë reklamë për familjen dhe librin më të ri të bashkëshortes. Ai ka postuar një foto në facebook, ku është me Argita Berishën, vajzën e Sali Berishës dhe dy vajzat e veta, duke e shoqëruar me diciturën se kanë marrë pjesë në promovimin e librit të Argitës. 

“Nga ceremonia e botimit të librit më të fundit të Gitës “Gjykatat shqiptare mbi shoqëritë dhe veprimtaritë tregtare” shkruan Jamarbri, duke bërë reklamën për librin e bashkëshortes. Argita Berisha është pedagoge e juridikut dhe merret me marrëdhëniet tregtare. Në fakt, ky nuk është një libër ekskluziv i saj, e ka bërë atë me dy bashkëpunëtore të tjera. Por, pak reklamë më shumë në facebook, bën mirë edhe për shpërndarjen e librit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020221948623657
array(1) { ["section"]=> string(73) "jamarber-malltezi-ju-prezantojme-si-familje-librin-me-te-ri-te-gites-4688" }