"James Bondi" i Tiranës plas makinën luksoze si në film aksion por shikoni çfarë i bën Lali Eri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:05 26-05-2017

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj vijon të publikojë raste flagrante të të pasurëve të Tiranës që parkojnë për qejf, ngado.

Kështu ka ndodhur edhe me një shofer me targën e makinës 007. Veliaj e cilëson atë si James Bond dhe tregon gjobën e majme që ka marrë në këmbim.

“Bond, James Bond! Gjobë, Fletë Gjobe!
Merr targën 007 dhe a thua është në film aksion, e plas makinën në trotuar teksa loz "luftash"! U pika!” shkruan Veliaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011215925216675
array(1) { ["section"]=> string(99) "james-bondi-i-tiranes-plas-makinen-luksoze-si-ne-film-aksion-por-shikoni-cfare-i-ben-lali-eri-80030" }