Janë ca gjëra prej të cilave Rama s’do heqë dorë dot kurrë, kjo është një prej tyre

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:54 12-06-2017 Janë ca gjëra prej të cilave Rama s’do heqë dorë dot kurrë, kjo është një prej tyre

Kryeministri Edi Rama njihet për natyrën e tij të vështirë por edhe një stil të veshuri që për shumë është i çuditshëm.

Teksa shohim këto foto, kuptojmë se janë disa gjëra prej të cilave Rama nuk do heqë dot kurrë dorë, si përshembull...çorapet e kuqe.

Në ceremoninë e inagurimit të sheshit, Rama është shfaqur krah bashkëshortes së tij linda dhe çiftit Veliaj ndërsa dukshëm bien në sy çorapet e kuqe, aq shumë të famshme.

ve1.jpg

ve.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.36468601226807
array(1) { ["section"]=> string(88) "jane-ca-gjera-prej-te-cilave-rama-s-do-heqe-dore-dot-kurre-kjo-eshte-nje-prej-tyre-82138" }