Jennifer Lopez dhe Drake konfirmojnë mardhënien, publikojnë foto të përqafuar. Ja si reagon Rihanna (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:59 28-12-2016 Jennifer Lopez dhe Drake konfirmojnë mardhënien, publikojnë foto të përqafuar. Ja si reagon Rihanna (Foto)

Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez dhe reperi Drake kanë konfirmuar mardhënien e tyre nëpërmjetë një fotoje të publikuar në rrjetet sociale ku shfaqen të përqafuar.

Por kjo foto ka shkaktuar jo pak reagime dhe një ndër ta a qenë edhe këngatarja Rihanna e cila e ka konsideruar Jennifer-in shoqe të ngushtë, por me daljen e fotove Rihanna e ka hequr Jennifer-in nga lista e ndjekësve në Instagram pasi më parë flitej për një mardhënie mes Riri-t dhe Drake.

Thashethemet për çiftin filluan kur Drake u pa të merrte pjesë në dy koncerte të Jennifer Lopez-it këtë muaj.

drake.jpgdrake1.jpgdrake33.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.20930099487305
array(1) { ["section"]=> string(108) "jennifer-lopez-dhe-drake-konfirmojne-mardhenien-publikojne-foto-te-perqafuar-ja-si-reagon-rihanna-foto-64001" }