Jennifer Lopez fsheh lidhjen me Casper Smart për arsye marketingu

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:16 28-03-2015 Jennifer Lopez fsheh lidhjen me Casper Smart për arsye marketingu

Jennifer Lopez nuk ka qenë kurrë e ndarë nga i dashuri i saj 27-vjeçar Casper Smart. Ata janë fotografuar duke shkëmbyer puthje në prapaskenat e American Idol dhe pavarësisht kësaj Casper shprehet për mediat që zhurmat mbi rilidhjen e tyre janë të pavërteta.

Ndërsa Jennifer tregon që nuk ka dashur të tregojë për lidhjen e saj me Casper, për arsye marketingu. JLo donte që të gjithë të mendonin se ajo pëlqen kolegun Ryan Guzman në filmin “The Boy Next Door” ku ata luajtën sëbashku.

Në janar Casper ishte parë duke vizituar këngëtaren në shtëpinë e saj në Los Angelos dhe një muaj më vonë ishin parë duke darkuar. Çifti janë sëbashku që në vitin 2013, kohë kur Jennifer sapo i pati dhënë fund martesës me bashkëshortin prej 5 viteve Marc Anthony.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029688119888306
array(1) { ["section"]=> string(70) "jennifer-lopez-fsheh-lidhjen-me-casper-smart-per-arsye-marketingu-7196" }