Jennifer Lopez më e dashuruar se kurrë: Drake është shpirti im binjak

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:39 09-01-2017 Jennifer Lopez më e dashuruar se kurrë: Drake është shpirti im binjak

Jennifer Lopez ka filluar të jetë shumë romantike.

Ajo e ka marrë seriozisht lidhjen me Drake pasi ka filluar tu thotë miqve se ai është shpirti i saj binjak. “Nuk kam takuar njeri si ai më parë. Ai është shpirti im binjak. Ai është i duhuri. Ai më kupton mua. Është shumë ndryshe këtë herë.” -mësohet të ketë thënë këngëtarja shkruan Who. Lidhja e Jennifer-it dhe Drake u zbulua kur çifti u panë bashkë disa herë në Las Vegas. Gjërat u bënë serioze kur ata postuan një foto të përqafuar

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026298999786377
array(1) { ["section"]=> string(74) "jennifer-lopez-me-e-dashuruar-se-kurre-drake-eshte-shpirti-im-binjak-64988" }