Jennifer Lopez nuk njeh moshë, e veshur me këmishë të shkurtër pozon mbështetur në një mur (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:53 18-01-2017 Jennifer Lopez nuk njeh moshë, e veshur me këmishë të shkurtër pozon mbështetur në një mur (Foto)

Vitet per këngëtaren seksi, Jennifer Lopez duket se janë thjeshtë numra.

Këngëtarja është fotografuar teksa pozon përpara një muri pasi kishte dalë për darkë më miqtë në Los Angelos. E veshur me çizme të gjata, këmishë të shkurtër dhe bluzë gri që i ekzpozon kofshët, JLo ka ngritur temperaturat në këto ditë të ftohta duke bërë edhe më shumë për vete reperin Drake dhe jo vetëm.

Ylli i “Hotline Bling” raportohet t’i ketë blerë të dashurës së tij një varse 100.000 euro me diamante, për festat e Vitit të Ri.

Lidhja e yjeve sa vjen e forcohet, pasi së fundmi ata u panë teksa po putheshin në një mbrëmje në Las Vegas. 

jel.jpg

jel1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026657104492188
array(1) { ["section"]=> string(100) "jennifer-lopez-nuk-njeh-moshe-e-veshur-me-kemishe-te-shkurter-pozon-mbeshtetur-ne-nje-mur-foto-65862" }