Jennifer Lopez puth në buzë ‘live’ gjatë koncertit ish-bashkëshortin, salla nuk përmbahet (Foto dhe Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:01 18-11-2016

Jennifer Lopez i ka lënë të gjithë ‘gojëhapu’r pasi puthi papritur në buzë ish-bashkëshortin e saj Marc Anthony ‘live’ gjatë koncertit.

 Fillimisht ajo përshkroi ish bashkëshortin e saj si "një legjendë të gjallë ' dhe më pas e puthi atë në buzë ndërkohë që salla e ekzaltuar buçet në duartrokitje dhe brohërima.

Ylli 47-vjeçar I ka mahnitur të gjithë me performancën e saj në Latin Grammy Awards dhe bashkëpunimi i saj me Anthony është pritur mjaft mirë.

j_lo2.jpgj_lo4.jpgj_lo.jpgj_lo1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019974946975708
array(1) { ["section"]=> string(107) "jennifer-lopez-puth-ne-buze-live-gjate-koncertit-ish-bashkeshortin-salla-nuk-permbahet-foto-dhe-video-59949" }