Jepte lajmet e zhveshur, rrëfehet Eliona Pitarka: Ja pse më morën te "Apartamenti 2XL"

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:56 14-01-2018 Jepte lajmet e zhveshur, rrëfehet Eliona Pitarka: Ja pse më morën te

Eliona Pitarka u bë e njohur për publikun kur u shfaq duke dhënë edicionin e lajmeve topless, me vetëm një xhaketë.

Ndërsa pas kësaj Eliona u bë pjesë e kastit të aktorëve të “Apartamenti 2XL”. Ishte producenti Turjan Hyska ai që i bëri ftesë Pitarkës. Ndërsa e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” në ora news, aktorja ka rrëfeyr se pse e zgjodhen të jetë pjesë e spektaklit të humorit.

“Mendoj që ajo që donte Turi ishte pikërisht kjo femra që provokonte dhe e gjeti tek unë sepse ishte ajo buja që bëra tek lajmet. Mendoj se isha personi pa komplekse dhe që do ta luante më së miri rolin e femrës provokuese në Apartament. Kjo ishte pika ime e fortë”, u shpreh Eliona.

Eliona-zjarr-111.jpg

 

h8h8_400x400.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrëfehet djali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos: Ja pse e lashë shkollën
Befason këngëtarja shqiptare: Pas operacionit lashë edhe të dashurin »
Article Logic
Execution time: 0.0046508312225342
array(1) { ["section"]=> string(89) "jepte-lajmet-e-zhveshur-rrefehet-eliona-pitarka-ja-pse-me-moren-te-apartamenti-2xl-106497" }