Jessie J mall për Shqipërinë, kryqëzon duart në formën e shqiponjës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:31 14-04-2015 Jessie J mall për Shqipërinë, kryqëzon duart në formën e shqiponjës

Këngëtares britanike Jessie J i ka lënë mbresa të veçanta  vizita në Shqipëri  përderisa ajo na ka rikujtuar në profilin e saj Instagram duke bërë shqiponjën me duar.

Këngëtarja ka kryqëzuar duart në shenjën e shqiponjës, ndërkohë ka lënë vetëm mbishkirimin Los Angelos. Fansat shqiptarë kanë reaguar menjëherë duke i shkruar “Albania”. Këngëtarja 26 vjeçare dha një koncert të paharrueshëm në në sheshin Nënë Tereza me rastin e e festës së Pavarësisë më 29 Nëntor. Tashmë të gjithë shqiptarët e njohin dhe e duan Jessie J, por dhe këngëtarja i mban mend mirë shqiptarët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.050196170806885
array(1) { ["section"]=> string(71) "jessie-j-mall-per-shqiperine-kryqezon-duart-ne-formen-e-shqiponjes-8720" }