“Jeta është çmenduri, por ne mund t’ia dalim”, rikthehet në skenë këngëtari i njohur pas disa muajsh vuajtje

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:46 07-11-2016 “Jeta është çmenduri, por ne mund t’ia dalim”, rikthehet në skenë këngëtari i njohur pas disa muajsh vuajtje

Këngëtari i njohur, Kid Cudi është rikthyer sërish në skenë pas muajsh vuajtje.

Gjatë fundjavës ishte paraqitja e tij e parë në skenë pas ndërprerjes prej kohësh për shkak të rehabilitimit pasi vuante nga depresioni.

 “Më dëgjoni, më mungon secili nga ju dhe secilin prej jush e dua shumë”, ka thënë si në momentin që ka dalë në skenë në ComplezCon në Long Beach në Californi këngëtari.

“E di se jeta është çmenduri, por mund të ia dalim” shtoi ai.

Bazuar në Complex, Cudi i lindur në Scott Mescudi ka kënduar hite si “Pursuit of Happiness”, “Frequency” dhe “Erase Me” etj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025130033493042
array(1) { ["section"]=> string(110) "jeta-eshte-cmenduri-por-ne-mund-t-ia-dalim-rikthehet-ne-skene-kengetari-i-njohur-pas-disa-muajsh-vuajtje-58639" }