Jeta luksoze e djalit të deputetit Tom Doshi, makina të shtrenjta dhe pushime në vende Europiane

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:04 04-05-2017 Jeta luksoze e djalit të deputetit Tom Doshi, makina të shtrenjta dhe pushime në vende Europiane

Djali i deputetit Tom Doshi është vetëm 16 vjeç por nëse vërejmë profilin e tij në facebook shihet qartë jeta luksoze që bën.

Në fotot e postuara në profilin e tij djali i deputetit shihet me pushime nëpër vende të ndryshme në Europë, ora të shtrenjta dhe makina të fundit mjaft luksoze.

Disa foto të shkëputura nga profili i tij në instagram.

klklk.jpg

jllkklk.jpg

jkjll.jpg

hhkhkjk.jpg

hhhhhhh.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084898471832275
array(1) { ["section"]=> string(101) "jeta-luksoze-e-djalit-te-deputetit-tom-doshi-makina-te-shtrenjta-dhe-pushime-ne-vende-europiane-77495" }