Jeta luksoze e Johny Depp, ja shuma marramendëse që harxhon për të blerë verë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:59 01-02-2017 Jeta luksoze e Johny Depp, ja shuma marramendëse që harxhon për të blerë verë

Aktori i njohur, Johny Depp duket se bën jetë të shfrenuar mes luksit.

Përveç se që ka në pronësi një numër të madh vilash dhe një jaht luksoz, ai harxhon 30,000 dollarë në muaj për të blerë verë dhe koleksionon shishe të shtrenjta.

Por kohët e fundit ndaj aktorit të njohur është ngritur një padi prej ish-menaxherëve, të cilët thonë se për telashet financiare që ka aktori është fajtor vetë.

Ylli i filmit ‘Pirates of the Caribbean’ ka marrë një padi ku i kërkohet që të kompesojë një grup menaxherësh me 25 milionë dollarë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16743302345276
array(1) { ["section"]=> string(82) "jeta-luksoze-e-johny-depp-ja-shuma-marramendese-qe-harxhon-per-te-blere-vere-67339" }