Jeta luksoze e këngëtares shqiptare, 1 mijë dollarë i kushton vetëm buzëkuqi (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:12 13-10-2017 Jeta luksoze e këngëtares shqiptare, 1 mijë dollarë i kushton vetëm buzëkuqi (FOTO)

Kjo bukuroshe njohet gjerësisht për jetën e saj luksoze, për veshjet e shtrenjta dhe markat më të njohura i shohim tek ajo.

 

Është fjala për këngëtaren dhe modelen e njohur Morena Taraku. Së fundmi, Morena ka publikuar një foto, teksa kujdeset për look-un e saj dhe zbulon se buzëkuqi që po përdor ka kushtuar plot 1 mijë dollarë.

“Kur buzëkuqi juaj kushton 1000 dollarë nuk ke kohë për të qarë e dashur”, ka shkruar ajo në Instagram.

 

mo.jpg

 

 

Ndërkohë, ju sjellim edhe disa imazhe të Morenës mes luksit dhe argëtimit.  

 

 

400full-morena-taraku.jpg

 morena16-650x358_1498024769-5006609_copy.jpg

 

 

morena16-650x358_1498024769-5006609.jpg

images.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulmuesi i kombëtares shqiptare bëhet baba për herë të parë
"Çmendet" aktori i njohur i telenovelave, godet live gazetarin (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.013837099075317
array(1) { ["section"]=> string(86) "jeta-luksoze-e-kengetares-shqiptare-1-mije-dollare-i-kushton-vetem-buzekuqi-foto-95718" }