Jeta luksoze e Lori Hoxhës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:54 28-01-2015 Jeta luksoze e Lori Hoxhës

Lori Hoxha duket se po  e shijon në maksimum pasurinë e saj. Lori është fotografuar  pranë një porti detar, ku në të dyja krahet e tij shihen jahte luksoze. Vajza e Dritan Hoxhës, ka zgjedhur të bëjë një jetë luksi, me makina të shtrenjta, rroba firmato e bizhu me vlerë. Kjo po që është jetë! 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fjolla Morinës i djegin makinën
Ardit Gjebrea feston ditëlindjen e vajzës me Aurelën dhe Çiljetën »
Article Logic
Execution time: 0.019103050231934
array(1) { ["section"]=> string(31) "jeta-luksoze-e-lori-hoxhes-1756" }