Jeta luksoze e Marina Vjollcës, sa kushton xhupi 'Gucci' që ka veshur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:29 11-01-2019 Jeta luksoze e Marina Vjollcës, sa kushton xhupi 'Gucci' që ka veshur

Moderatorja e njohur Marina Vjollca është një ndër femrat më të komentura të showbzit jo vetëm për format e saj fizike por edhe për jetën luksoze që ajo bën.

Së fundmi Marina ka publikuar një foto ku  mban të veshur një xhup të markës Guçi që ka një çmim marramëndës.

Xhupi kushton plot 6845 euro,  shtoji këtu edhe syzet që kushtojnë 750 euro, në total 7595 euro, shifra këto që janë publikuar nga faqja “What they Wearin” në Instagram.

Screenshot_17.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Flokët si tas dhe fustan me copën e tepruar nga perdet', moderatorja shqiptare zbulon FOTO nga fëmijëria
Afërdita Dreshaj flet për babin, përlot me fjalët e ndjera »
Article Logic
Execution time: 0.004565954208374
array(1) { ["section"]=> string(73) "jeta-luksoze-e-marina-vjollces-sa-kushton-xhupi-gucci-qe-ka-veshur-148378" }