Jeta mes luksit e djalit të Xhoana dhe Fatos Nanos (Fotot)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:11 26-12-2015 Jeta mes luksit e djalit të Xhoana dhe Fatos Nanos (Fotot)

Fatos Nano dhe djali i tij i birësuar Klajdi u rikthyen në qendër të vëmendjes së mediave shqiptare pas fotos së publikuar së bashku me rastin e festës së Krishtlindjes. Klajdi është djali i Xhoana Nanos, nga martesa e saj e parë, por i birësuar më pas nga ish-kryeministri i Shqipërisë.

Nëse do të i hedhësh një sy profilit të Klajdit në instagram, ndonëse i rezervuar në foto, vihet re luksi në të cilin ai jeton.

Foto nga shtëpia e tij luksoze, automjete të shtrenjta dhe madje në një foto shfaqet edhe një helikopter. Duket se jeta e Klajdi Nanos është e ndarë mes Vienës dhe Tiranës, ashtu sikurse edhe e çiftit Fatos dhe Xhoana Nano.

Ish-kryeministri Nano konsiderohet si një prej personave më të pasur në Shqipëri. Ai prej vitesh nuk është më aktiv në jetën politike shqiptare. 

klajd.png

klajddddd.png

klajdddddd.png

klajddd.png

klajdd.png

klajddddddd.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069599151611328
array(1) { ["section"]=> string(62) "jeta-mes-luksit-e-djalit-te-xhoana-dhe-fatos-nanos-fotot-28564" }