Jeta si në përrallë, Emina Çunmulaj biznesmenit të saj: Ç’burrë dhe baba i jashtëzakonshëm je!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:45 22-07-2016 Jeta si në përrallë, Emina Çunmulaj biznesmenit të saj: Ç’burrë dhe baba i jashtëzakonshëm je!

Modelja Emina Çunmulaj në ditën e lindjes së bashkëshortit të saj, biznesmenit izraelit Sam Nazarian është më krenare se kurrë.

Si çdo bashkëshorte në fund të fundit! Por gjatë këtij viti, jeta e modeles shqiptare me famë ndërkombëtare ka qenë si jeta e princeshave në përralla, surpriza, lindja e vajzës dhe një dashuri e pafundme nga zeshkani i saj.

‘’Gëzuar ditëlindjen dashuria ime. Çfarë viti i bukur mbushur me dashuri dhe gëzim. Jam kaq e lumtur për bashkëshortin dhe babanë e jashtëzakonshëm’’, i shkruan në dedikimin e saj modelja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022994995117188
array(1) { ["section"]=> string(97) "jeta-si-ne-perralle-emina-cunmulaj-biznesmenit-te-saj-c-burre-dhe-baba-i-jashtezakonshem-je-47450" }