Jo veç punë, por dhe relaks, Elhaida në plazh me bikini (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:16 07-08-2016 Jo veç punë, por dhe relaks, Elhaida në plazh me bikini (FOTO)

Elhaida Dani është një ndër personazhet me të dashur të skenës shqiptare. Ajo na përfaqësoi në Eurovizion një vit më parë, dhe pati mbështetjen e të gjithëve.

Tashmë këngëtarja ka lënë pas angazhimet në punë dhe  po relaksohet nën shoqërinë e familjarëve të saj, prania e të cilëve e ka bërë tepër e lumtur Elhaidën.  Ajo duket mëse në formë e veshur me bikini.elhaida_plazh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028061151504517
array(1) { ["section"]=> string(64) "jo-vec-pune-por-dhe-relaks-elhaida-ne-plazh-me-bikini-foto-49004" }