Jo vetëm FOTO por edhe VIDEO, shikoni si i flet ‘me këmbë e duar’ Rama Presidentit Trump

Publikuar tek: politike, më 14:04 12-07-2018 Jo vetëm FOTO por edhe VIDEO, shikoni si i flet ‘me këmbë e duar’ Rama Presidentit Trump Edi Rama- Donald Trump dhe Mike Pompeo

Kryeministri Edi Rama jo vetëm ka shkrepur një foto të cilën më pas e ka publikuar si foto dite me Presidentin Amerikan Donald Trump, por ka pasur mundësi edhe të flasë me të gjatë samitit të NATO-s në Bruksel.

Pas fotos, Rama ka publikuar një video ku duket teksa i flet “me këmbë e duar” Trump-it i cili ulur në vend, e dëgjon me qetësi .

Me ta është edhe Sekretari Amerikan i Shtetit, Mike Pompeo i cili nuk ka ngurruar të përkulë trupin për të qenë pjesë e bisedës, ende të pazbardhur.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020534038543701
array(1) { ["section"]=> string(92) "jo-vetem-foto-por-edhe-video-shikoni-si-i-flet-me-kembe-e-duar-rama-presidentit-trump-127668" }