Jo vetëm këndoi, gjesti i papritur i Saimir Tahirit mbrëmë në festën e Policisë së Tiranës (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:29 06-01-2017
Saimir Tahiri kendon by newsbomb-al

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, padyshim di si të krijojë atmosferë dhe festa e fundvitit për Policinë e Tiranës, në një nga lokalet e natës mbrëmë në kryeqytet është shembulli më i mirë ilustrues.

Përveçse këndoi me të mirënjohurin Sidrit Bejleri, Tahiri ka bërë edhe një gjest që u duartrokit shumë nga të pranishmit. Në momentin që Sokoli, kameramani i Policisë së Tiranës shkoi të merrte shpërblimin simbolik të dorëzuar nga ministri, shkoi bashkë me kameran e tij të pandarë në dorë por menjëherë Tahiri i ka kërkuar kamerën duke i thënë se ishte pikërisht rradha e tij tashmë të filmohej.

“Në këtë moment të rëndësishëm,  ma jep mua kamerën se të filmoj unë ty”, i ka thënë Tahiri kameramanit duke e marrë vetë në dorë situatën e duke bërë kështu vetë kameramanin për disa sekonda.

sa1.jpg

sa2.jpg

sa3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019969940185547
array(1) { ["section"]=> string(101) "jo-vetem-kendoi-gjesti-i-papritur-i-saimir-tahirit-mbreme-ne-festen-e-policise-se-tiranes-fotot-64103" }