Jo vetëm këngëtare, kjo vajzë punon edhe në kryeministri (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:11 02-12-2016 Jo vetëm këngëtare, kjo vajzë punon edhe në kryeministri (Foto)

Ndosha nuk e keni ditur, por këngëtarja e njohur Gresa Behlulin prej kohësh punon në Qeverinë e Kosovës.

Bëhet fjalë për vajzën e Shkurte Fejzës e cila po ashu është këngëtare shkruan “Magazina.al”

Këngëtarja punon në zyren e kryeministrit të Kosovës Isa Mustafa dhe këtë nuk e fsheh për asnjë moment pasi edhe në facebook ka kohë që vendi i punës i figuron në Qeveri.

 gresa.jpg

gresa2.jpg

gresa3.jpggresa4.jpggresa6.jpggresa66.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Stresi siç nuk e keni lexuar më parë, publikon sms-t private
Luftar Paja mbush 75 vjeç, i biri nxjerr një detaj nga martesa e të atit me “vajzën në mes” »
Article Logic
Execution time: 0.0041451454162598
array(1) { ["section"]=> string(66) "jo-vetem-kengetare-kjo-vajze-punon-edhe-ne-kryeministri-foto-61346" }