Jo vetëm në Eurovisoin, Linda Halimi konkuron dhe për një tjetër çmim të rëndësishëm

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:16 09-02-2017 Jo vetëm në Eurovisoin, Linda Halimi konkuron dhe për një tjetër çmim të rëndësishëm

Linda Halimin nuk do ta shohim vetëm si përfësuese të Shqipërisë në Eurovizion, por ajo ka dhe plane të tjera.

Linda ka fituar titullin “personal trainer” dhe po mendon të marrë pjesë edhe në një garë Bodybuilding për femra. Me format e shkëlqyera fizike që ka fituar gjatë këtyre viteve dhe me të ushtruarit e vazhdueshëm, Linda ka fituar sigurinë edhe në këtë fushë, për të cilën prej kohësh ka shfaqur interes.

Në foton që ka postuar së fundi në Instagramin e saj, Linda shkruan se po mendon për të marrë pjesë në një konkurs Bodybuilding. Do fitojë Linda? 

 

 LINDA.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033435106277466
array(1) { ["section"]=> string(89) "jo-vetem-ne-eurovisoin-linda-halimi-konkuron-dhe-per-nje-tjeter-cmim-te-rendesishem-68259" }