Jo vetëm për ta konsumuar, arsyeja se për çfarë e përdor kjo këngëtare shqiptare kanabisin do t’ju habisë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:02 17-11-2017 Jo vetëm për ta konsumuar, arsyeja se për çfarë e përdor kjo këngëtare shqiptare kanabisin do t’ju habisë

Ajo është një ndër këngëtaret shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale. Kjo për shkak se këngëtarja ëshët mjaft aktive dhe shpesh publikon foto provokuese. Bëhet fjalë për Encën e cila gjithnjë di të jetë në qendër të vëmendjes.

Ajo shpesh ka bublikuar foto me subjekt bimët narkotike, por këtë herë ka habitur me faktin se për cfarë i përdor këto të fundit.

Në një foto të postuar në Instastory këngëtarja ka vendosur në thonj gjethe marijuane. “Thonj kanabisi, thonj ilegal”, ka shkruar këngëtarja teksa tregon trendin më të ri.

Ndërsa më pas ka treguar thonjtë e realizuar, ku shkruan “Lart në qiell”. 

maxresdefault.jpg

 

1.PNG

 

2.PNG

images.jpg

59591-640-0-5a0ea8f107c40.png

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Habit gazetari i Ora News, shefi i guzhinës e merr hopa (FOTO)
Taulant Xhaka i “dorëzohet” Arbnorës, puthje e përqafime me të dashurën (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0065240859985352
array(1) { ["section"]=> string(110) "jo-vetem-per-ta-konsumuar-arsyeja-se-per-cfare-e-perdor-kjo-kengetare-shqiptare-kanabisin-do-t-ju-habise-99907" }