Jo vetëm Rama me "shofer privat”, Majko zgjedh personazhin e famshëm të humorit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:02 02-07-2016 Jo vetëm Rama me

Aktori Gazmend Paja dhe deputeti i PS-së Pandeli Majko kanë shfrytëzuar mundësinë e një udhëtimi së bashku, për të bërë humor me kryeministrin Edi Rama.

Paja që ka postuar foton në rrjetet sociale shkruan: “Erdogan-i kishte pasagjer Ramën, unë Majko-n. Ata tek Ura e Bosforit, ne tek ura e Klosit.” Video ku shfaqej Rama si pasagjer i presidentit turk Erdogan gjatë vizitës në Stamboll, bën xhiron e mediave të huaja.

Ndërkohë, Gaz Paja është angazhuar kohët e fundit pranë PS-së me aktivitetin e organizuar nga të rinjtë socialist “FRESSH Voice”.

Screenshot_13.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028809785842896
array(1) { ["section"]=> string(82) "jo-vetem-rama-me-shofer-privat-majko-zgjedh-personazhin-e-famshem-te-humorit-45335" }