Johnny Depp do të martohet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:24 30-01-2015 Johnny Depp do të martohet

Johnny Depp do të martohet fundjavën e ardshme me të fejuarën e tij, Amber Heard.Sipas “New York Post” aktorët do të shkëmbejnë unazat në ishullin privat të Johnny Depp në Bahamas.

Ceremonia e martesës  do të jetë me vetëm  50 të ftuar të cilët,do të rehatohen në jahtin luksoz të aktorit gjatë fundjavës së festimeve. Depp dhe Heard kanë 13 muaj fejesë.

Ju vjen keq goca? E di. Edhe mua…

Të paktën, sa ishte i fejuar e kishim ndonjë shpresë. :)

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja cili është çifti më i ri i Hollywood-it
Shqiptarja fiton “Little Miss Universe 2014” »
Article Logic
Execution time: 0.021425008773804
array(1) { ["section"]=> string(31) "johnny-depp-do-te-martohet-1965" }