Johnny Depp i zbehtë dhe i dobët, del e vërteta: Ja si është gjendja shëndetësore e aktorit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:50 05-06-2018 Johnny Depp i zbehtë dhe i dobët, del e vërteta: Ja si është gjendja shëndetësore e aktorit

Johnny Depp shqetësoi të gjithë fansat e tij me një foto të publikuar disa ditë më parë. Në foton e shkrepur nga nja admirues në Shën Petërsburg, Rusi, aktori u shfaq i zbehtë dhe shumë i dobët, raporton newsbomb.al.

Ndërsa fansat u shqetësuan për shëndetin e tij, pasi dyshohej se gjendja e aktorit mund të kishte ardhur si pasojë e ndonjë sëmundjeje të rëndë.

Ndërsa së fundmi mediat e huaja kanë qetësuar fansat e aktorit. Sipas raportimeve Johnny Depp është shëndoshë e mirë dhe nuk ka asnjë arsye për t'u shqetësuar.

Depp aktualisht është duke vizituar të gjithë Evropën me grupin e tij ‘Hollywood Vampires’ dhe së fundmi është fotografuar në Gjermani. Ndërsa dyshimet hidhen se pamja e tij mund të lidhet me rolin që do ketë së shpejti.

swfdfghdfbhdh45rhj.jpg

d2f1cc53a7d695892d5156aaa7052239_L.jpg

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Martesa më studenten e Infermierisë, këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të parë (FOTOT)
Mëngjesi i vonë i Alketa Vejsiut, moderatorja përshëndet nga shtrati (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.016682863235474
array(1) { ["section"]=> string(96) "johnny-depp-i-zbehte-dhe-i-dobet-del-e-verteta-ja-si-eshte-gjendja-shendetesore-e-aktorit-123297" }