Johnny Depp thyen dorën, ndërpriten xhirimet e “Pirates of Caribbean 5”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:14 28-03-2015 Johnny Depp thyen dorën, ndërpriten xhirimet e “Pirates of Caribbean 5”

Aktori protagonist në filmin “Pirates of Caribbean 5”, Johnny Depp ka ndërprerë xhirimet e filmit pasi ka pësuar një lëndim në dorë.

Ekuipazhi i xhirimit me 400 persona kanë ndërprerë xhirimet për të paktën 2 javë dhe po presin rikthimin e aktorit 51-vjeçar në Queensland, Australi. Mendohet se aktori ka thyer dorën dhe po i nënshtrohet një operacioni nën kujdesin privat të mjekëve.

Raportohet se Johnny po merr trajtime edhe për alkoolin me një program rehabilitimi specifik.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021853923797607
array(1) { ["section"]=> string(73) "johnny-depp-thyen-doren-nderpriten-xhirimet-e-pirates-of-caribbean-5-7193" }