Joleza Koka akuzon rëndë televizionin Klan: Mos heshtni përballë shantazheve të kësaj medie

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:14 26-10-2017 Joleza Koka akuzon rëndë televizionin Klan: Mos heshtni përballë shantazheve të kësaj medie

Ish-kryetarja e FRESSH, Joleza Koka është e njohur për deklaratat e saj të forta.

Këtë herë Koka është ndalur në akuza për një nga televizionet më të mëdha në vend siç është Tv Klan.

Në një postim në rrjetet sociale, Joleza Koka e cilëson atë si një televizion shantazhues.

Edhe më herët Joleza ka hedhur akuza të forta në drejtim të këtij televizioni dhe duket sikur është një betejë të hapur me TV Klan.

Më poshtë postimi i Joleza Kokës:

Screenshot_4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.057006120681763
array(1) { ["section"]=> string(96) "joleza-koka-akuzon-rende-televizionin-klan-mos-heshtni-perballe-shantazheve-te-kesaj-medie-97290" }