Joleza Koka: Fjala që ka përdorur më shumë dhe sa herë e ka përdorur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:55 06-05-2016 Joleza Koka: Fjala që ka përdorur më shumë dhe sa herë e ka përdorur

Kryetarja e FRESSH, Joleza Koka, e ka treguar edhe më herët që, në fund të fundit, edhe ajo është si gjithë të rinjtë e tjerë.

Këtë herë, Koka e FRESSH-istëve ka provuar një lojë argëtuese në Facebook. Në formë "quizi", ajo ka testuar se cila është fjala që ka përdorur më shumë dhe sa herë e ka përdorur.

Përgjigjia është pikërisht: "FRESSH" dhe e ka përdorur plot 361 herë.

Komenti i Jolezës për këtë? Qesh me lot...

joleza.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E fejuara e Andi Bushatit bën një foto, nëse e shihni do frikësoheni pak
Sokol Balla ka ditëlindjen dhe zgjedh një vullkan për të pozuar me selfie. Ç’ka dashur të tregojë? »
Article Logic
Execution time: 0.019715070724487
array(1) { ["section"]=> string(73) "joleza-koka-fjala-qe-ka-perdorur-me-shume-dhe-sa-here-e-ka-perdorur-39684" }